T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KONYA / CİHANBEYLİ - Yeniceoba İmam Hatip Ortaokulu

Haberler

Tem

Tem

Nis

Okulumuz Türkçe öğretmenleri tarafından düzenlenen Vatan Sevgisi ile ilgili şiir ve kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilerimize hediyelerini taktim ettik öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Nis

20 Nisan Perşembe günü Yıldız Düğün Salonunda kutlayacağımız öğrencilerimizin hazırladığı Kutlu Doğum Proğramının bir parçası olan Siyer-i Nebi Yarışması Sınavı okulumuzda yapıldı öğrencilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Nis

Konya´da düzenlenen Arapça şiir ve ilahi yarışmasında okulumuzu en iyi şekilde temsil eden Beşir SARI ve Burak Berat ÇİÇEK´i tebrik eder başarılarının devamını dileriz...

Nis

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerimizi anma proğramı öğrencilerimizin hazırlamış olduğu etkinliklerle kutlandı...
Öğrencilerimiz tarafından hazırlanan proğram öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin katılımıyla sunuldu.
Proğramda yer alan günün anlam ve önemine ilişkin şiir,yazı,oratoryo ve koro öğrenciler tarafından büyük ilgiyle dinlendi ve duygulu anlar yaşattı.
Ayrıca 18 Mart Çanakkale Zaferiyle ilğili okulumuzda düzenlenen şiir ve resim yarışmasında birinci olan öğrencimiz proğramda şiirini okudu ve yarışmaya katılan bütün öğrencilere Çanakkale Zaferi ile ilgili bir kitap hediye edildi
Proğramda emeği geçen bütün öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz
18 Mart Çanakkale Zaferimiz kutlu şehitlerimizin ruhları şad olsun...

Nis

12 Mart İstiklâl Marşı´nın Kabulü kutlu olsun.
İman, Kur´an ve İstiklâl şairi Mehmet Akif Ersoy´u rahmet ve minnetle anıyoruz.

Nis

Okulumuzda düzenlemiş olduğumuz Kur´an-ı Kerim´i güzel okuma yarışmasında birinci olan kızımız 7-B sınıfından Arzu KAN ikinci olan kızımız 8-B sınıfından Merve AVCI üçüncü olan öğrencimiz 7-C sınıfından Burak Berat ÇİÇEK´dir.
Ezanı güzel okuma yarışmasında birinci olan öğrencimiz 7-D sınıfından Alperen OKUTAN ikinci olan öğrencimiz 7-C sınıfından Fırat Çulcu olmuştur öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz

Nis

Okulumuzda öğrencilerimizin yoğun katılımıyla Kur´an-ı Kerim´i güzel okuma ve ezanı güzel okuma yarışması yapıldı. Yarışmaya katılan bütün öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Nis

Yeşilay haftası etkinlikleri kapsamında çizmiş oldukları resimlerle okulumuzu en iyi şekilde temsil eden başta Görsel Sanatlar dersi öğretmenimiz Ayten CEBECİ ve öğrencilerimiz Devran BAŞÇİFTCİ,Beşir SARI ve Caner ŞİMŞEK´ i tebrik eder başarılarının devamını dileriz..

Kas

29 Ekim Cumhriyet Bayramı okulumuzda coşkuyla kutlandı.Emeği geçen öğretmen ve õğrencilerimize teşekkür ederiz.

Kas

Kas

Okulumuzda bu yıl uygulamaya giren ´´her hafta bir ayet bir hadis´´ köşesinde ilk iki haftada secilen Hadis-i Şerif ve Ayet-i Kerime´ler.

Mrt

Aziz şehitlerimizi saygıyla andık..

Mrt