T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KONYA / CİHANBEYLİ - Yeniceoba İmam Hatip Ortaokulu

Haberler

Mrt

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ÖĞRETMENİMİZ UĞUR KÜTÜKÇÜ TARAFINDAN ÖĞRENCİLERİMİZE BESLENME OBEZİTE VE SAĞLIKLI YAŞAM İLE İLGİLİ SEMİNER VERİLDİ.

Mrt

ÖĞRENCİLERİMİZİN DİSİPLİN DEVAM DEVAMSIZLIK VE BAŞARI DURUMU ÖĞRETMENLERİMİZ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.SINAV SONUÇLARI ANALİZİ DEĞERLENDİRİLDİ.

Mrt

OKULUMUZ TÜRKÇE ÖĞRETMENLERİ TARAFINDAN ORGANİZE EDİLEN 40 ŞAİR 40 ŞİİR ETKİNLİĞİMİZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Mrt

Mrt

Mrt

Mrt

Şbt

İlçe Kaymakamımız Mustafa KUTLU 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı 2. dönem açılışını Yeniceoba İmam Hatip Ortaokulunda yaptı. İlçe Jandarma Komutanı Batuhan DURAN ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Şemseddin AYKUT’un da katıldığı açılışta Kaymakamımız Mustafa KUTLU öğrencilere yapmış olduğu konuşmada başarılar diledi. Kıdemli Başçavuş Tansu ÖZDEMİR tarafından öğrencilere trafik güvenliği ve emniyet kemerinin önemi hakkında bilgi verildi. Daha sonra İlçe Kaymakamımız, beraberindekilerle birlikte Yeniceoba İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmen ve  öğrencilerle sohbet etti.

Ock

MİLLİ BİRLİK VE BERBAERLİĞİMİZ İLE İLGİLİ ÇALIŞMALAR YAPILDI.

Ock

ÖĞRNCİLERİMİZE  KONULAR DAĞITILARAK KİŞİSEL GELİŞİMLERİNİ DESTEKLEMEK AMACIYLA SUNUMLARI YAPTIRILDI.

Ock

OKULUMUZ KORİDORLARINDA VE SINIF PANOLARI MİLLİ MANEVİ ŞAHSİYETLERİN HAYATLARI İLE DONATILDI.AYRICA HACIVEYİSZADE HAZRETLERİNİN YAŞAMI BELGESEL OLARAK TÜM SINIFLARIMIZA İZLETTİRİLMİŞTİR.

Ock

OKULUMUZ FAALİYETE GEÇTİĞİ GÜNDEN BERİ HER ALANDA ÇITASINI YÜKSELTMEYE DEVAM EDİYOR.OKULUMUZ DENETLEMELER SONUCUNDA TEMİZ OKUL SAĞLIKLI OKUL ÇERÇEVSİNDE MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI VE SAĞLIK BAKANLIĞI TARAFINDAN BEYAZ BAYRAK İLE ÖDÜLLENDİRİLDİ.

Ara

OKULUMUZ ETRAFINDAKİ KOMŞULARIMIZDAN HALİL KARA AMCAMIZI ZİYERET EDEREK ÖĞRENCİLER TARAFINDAN KURAN-I KERİM OKUNARAK OKUL MÜDÜRÜMÜZ MAHMUT ÖKSÜZOĞLU TARAFINDAN DUA YAPILDI.

Ara

OKULUMUZ GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİ DURAN YAVUZUN KATKILARIYLA HAT VE DİNİ MOTİFLERLE BOYANIYOR.

Ara

Mevlid-i Nebi çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz programımız Mehmet Günay Hocamızın Kuran-ı Kerim Tilaetiyle başladı.Okul Müdürümüz Mahmut ÖKSÜZOĞLU´nun açış konuşmalarının ardından İlçe Müftümüz Hasan NACAR´ın selamlama konuşmaları ile devam etti.Ardından konuğumuz Konya İl Müftüsü Prof.Dr. Ali AKPINAR´ın Hz. Muhammed(sav)´in hayatından kesitler sunduğu güzel konuşma ile dinleyicileri mest etti.Ardından Siyer-i Nebi yarışmasında dereceye giren öğrencilerimizin hediyeleri takdim edildi.Program İlahiler Şiirler Gösterilerle devam etti.Tüm halkımıza katılımlarından dolayı teşekkür ederiz....

Misafirperverliklerinden dolayı Nazar düğün Sarayı Sahipleri Güven Emlak´a hassaten teşekkür ederiz...